Сергій Жадан

Сергій Жадан

23 августа 2019 пт 19:00
Стоимость билетов: 100 - 650 ГРН.

День народження головного сучасного поета і письменника України

Харківський поет, прозаїк, есеїст, перекладач, вокаліст і фронтмен панк-групи "Жадан і Собаки в космосі", один з кращих літераторів сучасної України, чий роман "Ворошиловград" був названий маніфестом цілого покоління. 23 серпня 2019 року, в день народження письменника, в МЦКМ "Жовтневий" пройде великий творчий вечір, з новими віршами, несподіваними гостями та іншими приємними сюрпризами!

Причини йти на виступ Сергія Жадана в Києві

Вірші, нові і старі: великий творчий вечір відомого харківського поета в МЦКМ "Жовтневий" збере в одному місці величезну кількість шанувальників якісної літератури і поезії. Сергій Жадан відомий у багатьох амплуа: як ватажок музичної групи, кіноактор, активіст, моральний авторитет, але фундаментом для народної любові стала саме його поезія.

Приємні сюрпризи: організатори не збираються розкривати всі карти до початку виступу, але вже наразі відомо, що крім Сергія Жадана на сцену вийдуть несподівані гості, відомі актори та музиканти. Виступи акторів гармонійно разбавлять поетичний вечір, а музичний супровід від неймовірних творчих дуетів закріпить успіх та обов’язково порадує всіх гостей!

День народження поета: 23 серпня Сергію Жадану виповниться 45 років, але очі письменника блищать молодою завзятістю та енергією, здається, що він одночасно знаходиться у багатьох різних місцях, встигає долучитись до всіх можливих творчих проектів. Але свій день народження він хоче зустріти в оточенні читачів, як каже сам Жадан: "це буде по-справжньому особливий вечір, дуже хочеться зібрати на сцені і в залі людей, яких я люблю і довіряю, до яких прислуховуюсь. Сподіваюсь, що так і буде".