Static X

Static X

18 сентября ср 19:00
Стоимость билетов: 920 - 2400 ГРН.

Концерт Static X в Киеве состоится 18 сентября 2019 г, 19:00, 'Atlas / Атлас.

Static X виступлять у Києві в рамках туру Пам'яті Вейна Статіка

У жовтні 2018 року Static X оголосили про те, що возз'єднують гурт, щоб поїхати в тур, присвячений пам'яті покійного вокаліста Вейна Статіка. У турі гурт презентує свою нову платівку Project Regeneration, що вийде у першій половині 2019 року, а також відзначить 20-ту річницю свого дебютника Wisconsin Death Trip. Наразі колектив складається з оригінальних учасників – Тоні Кампоса, Кена Джея, Коічі Фукуда – та запрошеного вокаліста. Виступ у Києві відбудеться 18 вересня у клубі Atlas.

Гурт Static X сформувався у 1994 році в Лос Анджелесі довкола вокаліста Вейна Статіка та барабанщика Кена Джея. Славу гурту приніс альбом Wisconsin Death Trip у 1999, влучно потрапивши у хвилю ню-металу кінця 90-х і отримавши статус платинового у США. Після цього гурт випустив ще п'ять успішних альбомів.

У 2001 році вийшов другий альбом гурту, Machine, що, після їх дебютної платівки, став найбільш продаваним альбомом гурту за всю історію. Наступного року до Static X звернувся Джонатан Девіс із Korn. Він був відповідальним за саундтрек до стрічки Королева проклятих, і запросив Вейна Статіка співати одну з написаних ним пісень. У 2007 році гурт зіграв на головній сцені Ozzfest 2007.

Після смерті засновника та фронтмена гурту Вейна Статіка у 2014 році гурт призупинив діяльність. Однак у 2018 році Тоні Кампос оголосив про плани повернутися до роботи з оригінальними учасниківми Кеном Джеєм та Коічі Фукудою, щоб виспустити у 2019 році разом альбом, на якому будуть використані оригінальні записи вокаліста Вейна Статіка, а також візьмуть участь запрошені вокалісти - Девід Дрейман (Disturbed), Айвен Муді (Five Finger Death Punch), Дез Фафара (DevilDriver), Бертон Сі. Белл (Fear Factory), Ел Джоргенсен, Едсел Доуп (Dope) та інші.

Похожие мероприятия