The Alibi Sisters

The Alibi Sisters

17 мая пт 20:00
Стоимость билетов: 220 - 690 ГРН.
Мероприятие завершилось

Caribbean Club_
м. Київ, вул. Симона Петлюри, 4


Довгоочікуване повернення — The Alibi Sisters дадуть єдиний ексклюзивний концерт у Caribbean Club Concert-Hall. 17 травня сестри Завальські вперше після тривалої паузи у спільній творчості знову заспівають всіма улюблені хіти дуету.

На слухачів чекатиме не концерт, скоріше — ностальгічна мандрівка у минуле, вечір теплих, до щему та мурашок спогадів. Спогадів про нестримні танці під “Фламенко” та “Bachata”, самотні прогулянки під зливою у супроводі пісні “Мелодия дождя”, переживання буремної історії кохання під “С чистого листа”, “Исповедь” та “Табу”.

У 2012-му Алібі вирішили натиснути на паузу — співачки взяли тайм-аут та зосередилися на інших проектах. З того часу Анна та Ангеліна не припиняли творчі та особисті пошуки і от , нарешті, потішили звісткою про нову віху в історії Алібі, тепер — The Alibi Sisters.

А з чого усе починалося, ми почуємо на їхньому ексклюзивному виступі в Caribbean Club Concert-Hall. Тим паче, що саме на цьому вечорі дует відсвяткує вісімнадцяту річницю з моменту народження гурту.

Концерт The Alibi Sisters — це:
– довгоочікуване возз’єднання легендарного дуету;
– перевірені часом та завчені напам’ять хіти;
– нове звучання, за яке відповідав джазовий композитор Олексій Боголюбов;
– занурення у спогади, пов’язані з кожною піснею;
– особливий вечір під знаком музичної вишуканості;

Чуттєвість та теплий ностальгічний післясмак в інтелігентній обгортці — не пропустіть єдиний концерт The Alibi Sisters у Caribbean Club Concert-Hall.