Новорічний детектив

Новорічний детектив

08 января 2019 вт 15:00
Стоимость билетов: 100 - 380 ГРН.
Мероприятие завершилось

НОВОРІЧНИЙ ДЕТЕКТИВ АБО КРИЖАНА ПІСНЯ СНІГОВОЇ КОРОЛЕВИ
Вибухова казка на 2 дії

Автор п’єси – Петро Мага

Режисер-постановник – Марія Мага

Новорічна казка, що стане найяскравішим святковим спогадом для всієї родини! Сучасна, інтерактивна, різноманітна та блискавична комедія, від якої захоплює подих і у дітей, і у дорослих!

Триста далеких років тому відбулася найепічніша перемога в історії казок. Кай знищив холодну повелительку заморожених шибок і прилиплих до гойдалок язиків – Снігову Королеву. А сьогодні його пра-пра-пра-праонук Кай з подругою Гердою спокійно готують новорічний плейліст для хороводу під ялинкою. Платівка з музикою вже готова розпочати Новий Рік!

Але триста років не проходять дарма. Снігова Королева стала ще холодніша, ще зліша та хитріша. Вона хоче забрати свято у всіх діточок на світі! Не сама, а з цілою армією монстриків! І ніщо їй не завадить на шляху до абсолютного холоду! Хіба що, Ви, наші глядачі, допоможете Каю та Герді подолати шлях крізь вічну мерзлоту до переможного салюту!

Відеоконтент, візуальні ефекти та активний інтерактив між глядачами та артистами. Унікальні персонажі, гумор та найпопулярніші новорічні хіти створюють той самий святковий настрій який і потрібен сім’ям у холодні зимові дні!

Тривалість вистави – 80 хв. з антрактом

Актори:

Кай – Сергій Пономаренко
Герда – Христина Сапа
Снігова Королева – Катерина Сари-Юрьєва
Вампір Едуард – Дмитро Фурман
Троль Де Бах – Микола Данилюк
Людожер Пузік – Костянтин Попудренко
Відьма Брунгільда – Тетяна Негрій
Дракон Чік – Юлія Шестопалова
Хореографія – Шоу-балет DanceSty

Дітям до 5 років безкоштовний вхід без надання окремого місця